У Кролевці проводиться реконструкція СШ № 1

 Поділитися

Поділитися в

Згідно з проектом, який був відібраний на основі конкурсу та схвалений Міжвідомчою комісією, за підтримки народного депутата Андрія Деркача, на реконструкцію будівлі спеціалізованої школи № 1 у місті Кролевець передбачено використати понад 3 мільйони гривень. А саме: понад 2 мільйони 978 тисяч гривень – кошти ДФРР та понад 300 тисяч гривень – виділили депутати Кролевецької районної ради з бюджету району.

«Актуальність проекту полягає в оснащенні навчального закладу комунальної установи району енергозберігаючими вікнами та проведення заходів по утепленню стін, де втрати тепла є найбільш значущими, що приведе до створення належних умов, розвитку соціально-значущого об’єкту спеціалізованої школи № 1 за формулою «тепла школа-сприйняття знань-здорова нація»», – про це йдеться в анотації до проекту-переможця конкурсу, що фінансується за кошти Державного Фонду регіонального розвитку (ДФРР).

На сьогодні завершуються роботи з заміни вікон. Також планується провести утеплення фасадів та горищ.

«Використання енергозберігаючих технологій через заміну вікон та утеплення стін в приміщеннях навчального закладу дає можливість значно зменшити витрати на оплату енергоносіїв, що призведе до швидкого поновлення понесених витрат на реалізацію проекту. При цьому буде забезпечено стабільний температурний режим згідно санітарних норм в класах закладу», – зазначається в проекті.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: