Виговська

У Кролевці придбають житло для створення дитячого будинку сімейного типу за понад 1,7 мільйона гривень

Суспільство | 20:06, 4.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 4 жовтня, депутати Кролевецької міської ради, на позачерговій сесії розглядали питання придбання житла для створення в нашому місті дитячого будинку сімейного типу.

Кошти на придбання будинку виділені з державного бюджету для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних у сумі 1 мільйон 745, 503 тисяч гривень.

Житловий будинок вже визначений спеціальною комісією, яка була створена при міській раді. Він знаходиться у Кролевці по вулиці Горовій. Загальна площа – 249,2 квадтратні метри, житлова – 166, 5 квадратних метри. Також, до будинку ще відносяться дві земельні ділянки: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства.

Під час обговорення деякі депутати висловлювали думку про завищення вартості будинку. Про процедуру прийняття відповідних рішень, в тому числі оцінку майна, відбору кандидатів та інше роз’яснювала секретар міської ради Олена Рекуха. Також, перед присутніми виступила начальник служби у справах дітей РДА Алла Мусієнко, яка розповіла про сім’ї, що претендують на дане житло та необхідність створення в нашому місті дитячого будинку сімейного типу, щоб діти, яких вилучають із сімей чи, в залежності від обставин, стають сиротами, залишалися в нашому місті і виховувалися в відповідних умовах.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: