У Кролевці приймали пацієнтів фахівці Сумської обласної клінічної лікарні

Суспільство 16:27, 29.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

З робочим візитом до Кролевецької лікарні завітали фахівці Сумської обласної клінічної лікарні.

Сьогоднішній візит мав не лише консультативний, а й практичний благодійний характер.

Це дозволило людям отримати висококваліфіковані медичні послуги безпосередньо на місці, без необхідності їхати до обласного центру.

«Гуманітарна допомога від депутата Сумської обласної ради, директора КНП СОР «СОКЛ» Володимира ГОРОХА, як завжди, приємна та вчасна. Для потреб нашого закладу він передав гігієнічні розхідні матеріали, які суттєво допоможуть у щоденній роботі та забезпеченні комфорту пацієнтів. Обласні лікарі-спеціалісти провели консультативний прийом та надали фахову допомогу мешканцям нашої громади… Висловлюємо щиру вдячність колегам за підтримку, високий професіоналізм та турботу про здоров’я і благополуччя жителів нашого краю! Разом ми робимо медицину доступнішою!», – зазначили на Фейсбук-сторінці Кролевецької лікарні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору