У Кролевці прийняли Програму вуличного відеоспостереження

 Поділитися

Поділитися в

За клопотанням Кролевецького відділення поліції, у співпраці з виконавчим комітетом міськради та управління ЖКГ, розроблено Програму вуличного відеоспостереження, впровадження якої розраховано на три роки.

За дану Програму проголосував депутатській корпус міської ради на черговій сесії. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для її реалізації – 70 тисяч гривень.

У 2018 році заплановано використати 15 тисяч гривень для придбання та встановлення камер та інших пристроїв системи відеоспостереження, відповідно до визначеної черговості. На наступні два роки заплановано по 20 тисяч гривень. Також, по 5 тисяч гривень на рік фінансуватиметься утримання локальної системи міської мережі відеоспостереження, яка буде виведена на відповідний пульт у відділенні поліції.

Депутат міської ради Віктор Лехман зауважив, що потрібно провести роботу і з приватними підприємцями, у яких встановлені відповідні камери, щоб об’єднати їх у загальноміську мережу і підключити до пульту правоохоронних органів.

Начальник Кролевецького відділення поліції Олег Переход, у своєму річному звіті щодо камер відеоспостереження зазначав: “Значну допомогу в розкритті злочинів, вчинених на території міста, надають вуличні камери відеоспотереження, за допомогою яких можливо встановити час вчинення злочину, напрямок руху злочинців, а також відтворити обставини скоєння ДТП. На жаль якість зображення вказаних камер не дає можливостей ідентифікації номерних знаків автомобілів та облич громадян, та як наслідок, пограбування, яке було скоєно на перехресті проспекту Миру та вул. 8-го Березня залишається поки що нерозкритим”.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: