У Кролевці привітали 300-го пацієнта по програмі «Скринінг здоров’я 40+»
Поділитися в
Копіювати посилання
Як зазначили у Кролевецькому центрі первинної медико-санітарної допомоги – це неймовірний показник довіри, професіоналізму та відданої праці всього нашого колективу.
Чому важливо проходити скринінг після 40:
-Рання діагностика серцево-судинних захворювань і діабету значно підвищує шанси на успішне лікування
-Виявлення факторів ризику дозволяє уникнути ускладнень
-Підтримка ментального здоров’я після 40 допомагає зберегти активність та якість життя
-Регулярні обстеження допомагають контролювати стан нирок, судин і серця
«Не відкладайте турботу про своє здоров’я — запишіться на безкоштовний скринінг 40+ у ЦПМСД та отримайте повну перевірку здоров’я, лабораторні аналізи, консультації лікарів та персональні рекомендації для профілактики хвороб», – зазначили у закладі.
Запис та консультація за телефоном 0979537092
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
