У Кролевці привітали 300-го пацієнта по програмі «Скринінг здоров’я 40+»

Суспільство 15:30, 26.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Як зазначили у Кролевецькому центрі первинної медико-санітарної допомоги – це неймовірний показник довіри, професіоналізму та відданої праці всього нашого колективу.

Чому важливо проходити скринінг після 40:

-Рання діагностика серцево-судинних захворювань і діабету значно підвищує шанси на успішне лікування

-Виявлення факторів ризику дозволяє уникнути ускладнень

-Підтримка ментального здоров’я після 40 допомагає зберегти активність та якість життя

-Регулярні обстеження допомагають контролювати стан нирок, судин і серця

«Не відкладайте турботу про своє здоров’я — запишіться на безкоштовний скринінг 40+ у ЦПМСД та отримайте повну перевірку здоров’я, лабораторні аналізи, консультації лікарів та персональні рекомендації для профілактики хвороб», – зазначили у закладі.

Запис та консультація за телефоном 0979537092

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору