У Кролевці призначено нового директора Центру культури

Призначення | 13:49, 6.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

Директором Центру культури Кролевецької міської ради (колишній районний Будинок культури) призначено Олександра Красулю. Після проведення конкурсу на заміщення вакантної посади, з ним було укладено відповідний контракт.

Біографія

Олександр Володимирович Красуля народився 17 липня 1967 року в с. Головашівка Сумського району. У 1986 році закінчив Сумське культурно-освітнє училище за спеціальністю культурно-освітня робота та отримав кваліфікацію «клубний працівник, керівник самодіяльного оркестру духових інструментів».

Після навчання та служби в армії працював керівником духового оркестру в с. Степанівка Сумського району, керівником дискотеки в Кролевецькому районному будинку культури, музичним керівником вокально-інструментального ансамблю  Кролевецького будинку дітей та юнацтва та МП «Олімп» КАЗ. З 2002 року – приватний підприємець.

На посаду директора Центру культури Кролевецької міської ради призначений 5 липня 2021 року після проходження конкурсу Відділом культури і туризму Кролевецької міської ради заключний контракт з О.В. Красулею строком на 5 років відповідно до ст. 21 Закону України «про культуру».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: