Виговська

У Кролевці розпочався міський фотоконкурс “Люблю, пишаюся тобою, моє місто”

Конкурси | 19:01, 1.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

З 1 червня, Управлінням освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради проводиться міський фотоконкурсу «Люблю, пишаюся тобою, моє місто».

Його  присвячено до Дня міста Кролевець. Метою конкурсу є стимулювання творчої, пізнавальної, соціальної, патріотичної та естетичної активності жителів Кролевеччини, підтримки та сприяння розвитку творчих зав’язків і обміну досвідом між фотографами, закріплення кращих традицій фотомистецтва, створення позитивного іміджу міста, організація творчого дозвілля.

Фотоконкурс проводиться в два етапи: І етап – прийом заявок, творчих довідок, робіт на конкурс з 1 червня до 25 липня 2020 року; ІІ етап – визначення переможців – до 05 серпня 2020 року.

У Фотоконкурсі беруть участь всі бажаючі. Кількість фоторобіт, які подаються учасниками, обмежена – на Конкурс від однієї особи приймається не більше трьох фотографій. Конкурс проводиться у ІІ номінаціях: вікова категорія від 14 до 25 років (1,2,3 місця); та від 25 до 65 років (1,2,3 місця).

“Подані на Фотоконкурс роботи мають відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії має донести до глядача як історичні, природні об’єкти, так існуючі в нашому повсякденному житті позитивні тенденції розвитку рідного краю, творчих успіхів та досягнень в розбудові міста та держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції жителів тощо”, – зазначається в Положенні фотоконкурсу.

Для участі у фотоконкурсі автор фоторобіт подає заявку, довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі) та фотороботи в електронному вигляді на електронну адресу: otgkrolosvita@ukr.net

Роботи потрібно приносити особисто за адресою: вул. Франка №8, управлінням освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради (телефони для довідок: 9-57-69, контактна особа – Момот Аліна Олександрівна). Останній термін подачі фоторобіт на конкурс – 25 липня 2020 року 17.00 год.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: