Виговська

У Кролевці шукають перевізника на маршрут з мікрорайону Козин

 Поділитися

Поділитися в

Як ми вже повідомляли, у Кролевці склалася непроста ситуація з перевезенням населення від мікрорайону Козин до лікарні. В останні дні 2018 року перевізник відмовився від обслуговування маршруту № 2 “Вулиця Калиновського – Центральна районна лікарня”, тож населення практично відрізане від центру міста.

Дана ситуація викликає напругу серед населення. Зважаючи на обставини, у Кролевецькій міській раді оголосили конкурс на визначення автомобільного перевізника на даний маршрут. Прогнозована кількість рейсів: 26-30, з періодичністю щодня або шість днів на тиждень з одним вихідним днем. Кінцевий строк прийняття документів до 28 січня 2019 року.

Як прокоментував Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький: “Наразі ми приймаємо документи на визначення перевізника. Якщо за конкурсом нам не вдасться забезпечити даний маршрут, то будемо розглядати можливість забезпечення перевезень комунальним транспортом на прикладі маршруту № 1, який здійснює придбаний автобус, що працює при МКП “Ремдільниця””.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: