Виговська

У Кролевці створять міськрайонний ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляється на сайті Кролевецької РДА, на Сумщині 5 громад отримають допомогу Програми «U-LEAD з Європою»у створенні та модернізації Центрів надання адміністративних послуг.

Сучасні ЦНАП за підтримки міжнародних донорів будуть побудовані в Боромлянській, Зноб-Новгородській, Кролевецькій та Тростянецькій ОТГ, а також у місті Ромни. Із них – один міськрайонний ЦНАП (Кролевецька ОТГ) і чотири звичайні.

Загалом, 115 громад з 22 областей України  отримають допомогу в рамках Раунду 1 Фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою».

150 заявок на участь у першому раунді Фазі впровадження були відібрані конкурсною комісією, експерти Програми відвідали 149 громад, 115 з яких підтвердили спроможність створити належний ЦНАП в партнерстві з Програмою.

В рамках Раунду 1 буде створено 86 (72%) звичайних ЦНАП, 24 (20%) міськрайонних, 6 (5%) мобільних ЦНАП, 4 (3%) ЦНАП в рамках міжмуніципального співробітництва. Існують випадки інтеграції різних моделей в громади, наприклад, міськрайонний мобільний ЦНАП.

Наразі, для всіх 115 громад затверджується Технічне завдання (ТЗ) – індивідуальний документ з максимально детальним описом всіх аспектів створення ЦНАП.

Технічне завдання складається з детального опису інституційного та фізичного аспектів створення ЦНАП. Для кожного аспекту ТЗ з громадою погоджений план реалізації з термінами та сферами відповідальності.

Нагадаємо, у середині червня, делегація з Кролевця, на чолі з начальником відділу економічного розвитку та інвестицій апарату міської ради В’ячеславом Жовтею, ознайомилася з роботою ЦНАПу в Краснопільській ОТГ, який створена за європейським зразком.

Детальну інформацію щодо кожної громади-учасниці можна знайти на cайті Фази впровадження https://tsnap.ulead.org.ua/

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: