У Кролевці створили інклюзивно-ресурсний центр

Освіта | 22:35, 29.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 29 березня, з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, депутати Кролевецької міської ради підтримали створення інклюзивно-ресурсного центру.

Начальник відділу освіти управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму міськради Лариса Павленко навела статистику, що в громаді зареєстровано 3846 дітей від 0 до 18 років, із всієї кількості 520 – діти з порушеннями психо-фізичного розвитку, 45 – діти з інвалідністю, 14 – інваліди,  23 – з особливими освітніми потребами, 14 – на індивідуальній формі навчання, 4 –  на інклюзивній формі навчання, 11 – взагалі не можуть навчатися.

Даний центр буде займатися питанням освіти дітей з різноманітними особливими потребами шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки їх розвитку, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.  Виступаюча зауважила,що у Кролевці є відповідні фахівці для роботи в даному центрі. Він буде розміщений у ДНЗ № 10 по вул. Івана Дударя, 37  і повинен приступити до виконання своїх функцій з початку нового навчального року, тобто з 1 вересня.

У Положенні про центр зазначено, що засновник (міська рада) здійснює фінансування комунальної установи, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування.

Нагадаємо, дружина Президента України Марина Порошенко і голова облдержадміністрації Микола Клочко підписали Меморандум про долучення області до національного проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: