У Кролевці триває покос трави

Суспільство 14:36, 12.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Працівники і техніка КП «Ремдільниця» вже продовжують роботи з обкошування узбіч доріг та зелених зон міста.

«Щоденна праця комунальників — це охайність, порядок і комфорт у громаді. Дякуємо за сумлінну працю!», – зазначили у Кролевецькій міській раді.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору