У Кролевці триває покос трави
Суспільство 14:36, 12.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Працівники і техніка КП «Ремдільниця» вже продовжують роботи з обкошування узбіч доріг та зелених зон міста.
«Щоденна праця комунальників — це охайність, порядок і комфорт у громаді. Дякуємо за сумлінну працю!», – зазначили у Кролевецькій міській раді.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
