Виговська

У Кролевці увімкнули опалення, проте не всюди

 Поділитися

Поділитися в

За інформацією управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради, станом на 26 вересня дошкільні заклади освіти № 2, 5, 7 та 11, заклади позашкільної освіти міста Кролевець, та заклади освіти на території сіл Грузьке та Реутинці опалюються та дотримуються температурного режиму.

Котельні, які підпорядковані КП “Акватермо” Кролевецької районної ради, не розпочали опалювальний сезон освітянських закладів, а саме – ЗДО №9, ЗДО №10, СШ №1, ОЗ “Кролевецький ліцей №3”, філія №1 ОЗ “Кролевецький ліцей №3”, ЗОШ №2, ЗОШ №5, НВК №6.

“Офіційних документів, щодо причин не виконання розпорядження Кролевецького міського голови про початок опалювального сезону від КП “Акватермо” до Кролевецької міської ради не надходило”, – йдеться у повідомленні.

Як прокоментував директор районного комунального підприємства “Акватермо” Віктор Однорог, підприємство отримало розпорядження голови Кролевецької міської ради про початок опалювального сезону лише вчора, 25 вересня, о 9:00 ранку.

“Все, що залежало від працівників нашого підприємства було зроблено. Проте, для початку опалювального сезону потрібно подати заявку до центру зайнятості, щоб працівники, що у них на обліку, пройшли відповідне навчання та інструктаж, а потім і медичний огляд. З 23 вересня відповідне навчання проходять наші працівники і 27 вересня воно буде завершене. Без цього допустити працівників до роботи ми не маємо права. До того ж, договір з НАК “Нафтогаз” на поставку газу у нас починає діяти з 1 жовтня. Технічно на підприємстві все готово”, – прокоментував директор підприємства.

Він також зауважив, що у НВК № 6 ще не пройдено погодження з ПАТ “Сумигаз” повірки лічильника, тож дане питання може не дозволити там вчасно увімкнути опалення. А так, за словами Віктора Однорога, з 1 жовтня буде подане тепло до закладів освіти міста, яке обслуговує підприємство.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: