У Кролевці відбудуться обласні галузеві змагання працівників лісового господарства
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
7 вересня, у Кролевці, на стадіоні “Спартак” ім. М.В. Лавринця пройдуть обласні галузеві змагання серед колективів державних лісогосподарських підприємств Сумської області. Даний захід буде присвячений Дню працівника лісу.
У Програмі змагань метання сокири, розпил колоди двухручковою пилою, стрільба з пневматичної гвинтівки, користування вогнегасником, лісова естафета та багато інших конкурсів.
Початок змагань о 10.00 годині.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
