У Кролевці відбулася товариська зустріч з волейболу

Спорт 17:00, 2.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно  у спортивній залі Центру культури Кролевецької міської ради відбулася товариська зустріч з волейболу серед хлопців і дівчат 2009-2010 р.н. з командою смт Понорниця.

За підсумками зустрічі хлопці завершили гру нічиєю по партіях 2:2,а дівчата-перемогли по партіях 3:0.

«Бажаємо подальших успіхів нашим вихованцям та їх тренеру-викладачу Юлії Жабко», – наголосили у Дитячо-юнацькій спортивній школі “Олімп” Кролевецької міської ради.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору