У Кролевці відбувся міжобласний благодійний турнір з настільного тенісу
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 2 лютого, в місті Кролевець відбувся Міжобласний відкритий благодійний турнір з тенісу настільного на підтримку ЗСУ .
У змаганнях взяли участь команди з міст: Глухів , Буринь , Короп , Ромни , Харків , Охтирка. Кролевецьку громаду представляли вихованці ДЮСШ” Олімп”.

75 учасників змагалися на 10 тенісних столах зіграли у вікових категоріях 2007-2010 , 2011-2013, 2014-2015 , 2016 і молодші окремо юнаки та дівчата.

Наші вихованці показали такі результати :
Вікова категорія 2007-2010 Дівчата:
1 місце Малахова Дар’я
2 місце Кучерява Анна
3 місце Гергель Ірина
Вікова категорія 2011-2013 Дівчата:
3 місце – Жовтя Євгенія
Вікова категорія 2014-2015 Дівчата:
3 місце – Макаренко Маргарита
Вікова категорія 2016 і молодші Дівчата:
1 місце – Дячок Софія
2 місце- Калицька Злата
Вікова категорія 2016 і молодші Хлопці:
1 місце –Мельник Марк.

«На змаганнях вдалося зібрати кошти на підтримку ЗСУ сумою 4 250 грн. Дякуємо батькам , тренерам , юним тенісистам за донат. Вітаємо наших вихованців з результативним виступом!.. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях»,- наголосили у Дитячо-юнацькій спортивній школі “Олімп” Кролевецької міської ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
