У Кролевці відбувся міжобласний благодійний турнір з настільного тенісу

Спорт 12:52, 3.02.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 2 лютого, в місті Кролевець відбувся Міжобласний  відкритий благодійний турнір з тенісу настільного на підтримку ЗСУ .

У змаганнях взяли участь команди з міст:  Глухів , Буринь , Короп , Ромни , Харків , Охтирка. Кролевецьку громаду представляли вихованці ДЮСШ” Олімп”.

75 учасників  змагалися на 10 тенісних столах  зіграли у вікових категоріях 2007-2010 , 2011-2013, 2014-2015 , 2016 і молодші окремо юнаки та дівчата.

Наші вихованці показали такі результати :

Вікова категорія 2007-2010 Дівчата:

1 місце Малахова Дар’я

2 місце Кучерява Анна

3 місце Гергель Ірина

Вікова категорія 2011-2013 Дівчата:

3 місце – Жовтя Євгенія

Вікова категорія 2014-2015 Дівчата:

3 місце – Макаренко Маргарита

Вікова категорія 2016 і молодші Дівчата:

1 місце – Дячок Софія

2 місце- Калицька Злата

Вікова категорія 2016 і молодші Хлопці:

1 місце –Мельник Марк.

«На змаганнях вдалося зібрати кошти на підтримку ЗСУ  сумою 4 250 грн. Дякуємо батькам , тренерам , юним тенісистам за донат. Вітаємо наших вихованців з результативним виступом!.. Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та брати участь у змаганнях»,- наголосили у Дитячо-юнацькій спортивній школі “Олімп” Кролевецької міської ради

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору