У Кролевці відкрили сучасний інтерактивний спортивний майданчик

Здоров'я, Спорт | 14:27, 16.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, у Кролевці, на стадіоні «Спартак» відбулося відкриття сучасного спортивного майданчика. Інновацією стали QR-коди, встановлені довкола локації з тренажерами. Завантаживши за допомогою додатка на свій смартфон інформацію може кожен, хто виявить бажання. У такий спосіб людина зможе дізнатися як використовувати встановлені спортивні комплекси.

«Цікаво, що для кожного з нас є можливість без дорогих тренажерів, без персональних тренерів, у зручний час займатися спортом або ж просто виконувати оздоровчі вправи. Координаторами на відео стали українські олімпійські чемпіони, зірки спорту, телебачення, кіно та музики», – повідомив нашому виданню начальник відділу молоді та спорту Микола Безверхий.

Кролевеччина стала однією з перших, де з’явився спортивний майданчик такого типу, тож на відкриття майданчику завітали поважні гості: Кролевецький міський голова Віктор Лехман, заступник голови Сумської обласної райдержадміністрації Олег Клименчуков, депутат обласної ради Олександр Слюсар, начальник відділу молоді та спорту Микола Безверхий та координатор проєкту Микола Дорогий.

«Це знакова подія для Кролевеччини. Саме тепер завдяки загальнонаціональній програмі «Здорова Україна» започаткованій Офісом Президента України спільно із Міністерством молоді та спорту, а також представниками масового спорту, кролевчани зможуть займатися спортом не витрачаючи гроші та ще й, скориставшись QR-кодом, отримають поради професійних тренерів. Дякую депутатам Кролевецької міської ради, які посприяли відкриттю даного проєкту, працівникам ДЮСШ «ОЛІМП», працівникам НКП «Здоров’я», які теж долучилися до будівництва цього майданчика. Дуже хотілося б, щоб на цьому інтерактивному майданчику займалося якомога більше людей різних поколінь», – прокоментував подію Кролевецький міський голова Віктор Лехман.

Також з вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Сумської обласної райдержадміністрації Олег Клименчуков та депутат обласної ради Олександр Слюсар.

Після офіційної частини координатор проєкту Микола Дорогий продемонстрував присутнім школярам усі переваги даного майданчика, розповів їм як користуватися стендами-інструкціями «Тренуйся тут», на яких за допомогою смартфона можна зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера.

Довідково:

Програма Президента «Здорова Україна» спрямована на всі вікові категорії та групи населення і має на меті збільшення тривалості життя українців. У цій програмі передбачений проєкт «Активні парки – локації здорової України». Це створення спортивних майданчиків у кожному кутку країни, мета яких – «спорт для всіх», цікавий і доступний для мільйонів українців.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: