У Кролевці відкрито простір вільного спілкування
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 14 лютого, відбулась приємна подія – в приміщенні Центру культури відбулось відкриття Простору вільного спілкування Free-time hall.
Як повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман, це стало можливим за участі громади в Міжнародному проєкті «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад» був отриманий грант 444 тис.грн. на придбання мультимедійного комплексу.
Простір відкритий для всіх, адже тут можна знайти заняття на будь-якій смак, для будь-якого віку: дітей, молоді, відвідувачів молодіжних хабів, дебатного клубу, університету третього віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, громадських організацій.
«У приміщені тепло, є укриття, а отже відвідувачі можуть безпечно спілкуватися, допомагати нашим Захисникам, займатися творчістю, опановувати нові технології в облаштованому сучасним телевізійним, музичним, комп’ютерним обладнанням. Відкриття Простору – це тільки перший етап реалізації проєкту. Попереду ще багато роботи… Запрошуємо вас до Простору вільного спілкування, чекаємо на ваші ідеї та пропозиції, і працюємо далі…», – зазначив очільник громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
