У Кролевці відсвяткували День Європи та День вишиванки
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 18 травня, у центрі міста зібралися кролевчани та гості міста, які були святково вбрані у національне вбрання, щоб разом відсвяткувати яскраве та патріотичне дійство “Квітуй Україно, в європейській родині”.
Для тих, хто прийшов на захід, організатори підготували цікаву і насичену розважальну програму. Зокрема, відбувся флеш-моб “Україна – це ми”, дефілювали охочі у вишиванках, для дітей було проведено ігрову програму “Весела дитина – щаслива родина”. Святковий концерт та дискотека створювали піднесений настрій присутнім.




Фото: Ірини Грабчук, Тетяни Шелудченко, Вадим Соломаха
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
