Виговська

У Кролевці відзначать 100-річчя з дня народження Миколи Лукаша

Відзначення | 15:05, 11.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

19 грудня відзначатимемо сторіччя від дня народження Миколи Лукаша – геніального перекладача світової класики, який народився у Кролевці

Як повідомили в управлінні освіти, молоді, спорту, культури та туризму міської ради, відзначення народження Генія перекладу у Кролевці розпочнеться з 13 грудня. Протягом кількох днів пройдуть заходи на відзначення пам’ятної дати.

Так, 13 грудня, у Кролевецькій загальноосвітній школі №2 ім. М.О. Лукаша відбудеться літературно-історичний урок «Наш Лукаш ».

16 грудня, об 11:00 – конкурс читців, присвячений памя’ті М.О. Лукаша у Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради.

17 грудня, о 10:00 – презентація культурологічно-освітнього проекту «Маестро божистої мови»; презентація збірки Мироненко В.С. «Душа, як скрипка, на семи вітрах» у Кролевецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №1. Цього ж дня, об 11:00 – скайп-марафон «Микола Лукаш: спадщина, спогади, пам’ять» у центральній бібліотеці Кролевецької міської ради та літературна година «Подвижник українського художнього перекладу» у ЗОШ № 5.

18 грудня  – Літературний вечір «Феномен Миколи Лукаша» у опорному закладі «Кролевецький ліцей» №3.
У цей же день, о 14:00, у Кролевецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 ім. М.О. Лукаша пройде захід із відзначення 100-річчя від дня народження Миколи Лукаша: «Микола Лукаш – Моцарт українського перекладу»; презентація збірки Мироненко В.С. «Душа, як скрипка, на семи вітрах».

20-21 грудня, о 14:00 – дебатний турнір, присвячений 100-річчю від дня народження М.О. Лукаша «ІНТЕЛЕКТУАЛ» у Кролевецькій СШ № 1.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: