У Кролевці відзначили переможців літературного конкурсу, присвяченого пам’яті М.О. Лукаша
Поділитися в
Копіювати посилання
В Центрі культури Кролевецької міської ради відбулося нагородження переможців літературного конкурсу, присвяченого пам’яті М.О. Лукаша.
Номінація «Художнє читання творів у перекладі М.О. Лукаша»:
І місце – Жовтя Євгенія (Кролевецька гімназія № 1), Люліна Анастасія (Кролевецька гімназія № 1), Саєнко Катерина (Опорний заклад “Кролевецький ліцей № 3”), Заїка Вікторія (Кролевецька гімназія № 5), Мандрика Валерія (Кролевецька гімназія № 5), Максименко Дар’я (Опорний заклад “Кролевецький ліцей № 3”).
ІІ місце – Шкурко Ярослав (Опорний заклад “Кролевецький ліцей № 3”), Писаренко Леонтій (Кролевецька гімназія № 2 імені М. О. Лукаша), Литвинчук Діана (Кролевецька гімназія № 2 імені М. О. Лукаша), Кавеліна Єлізавета (Мутинська гімназія), Матеко Євгенія (Обтівська гімназія), Козлова Марія (Тулиголівська гімназія), Артеменко Назар (Центр позашкільної освіти), Журавель Ілона (Мутинська гімназія), Мороз Олександра (Кролевецька гімназія № 5).
ІІІ місце – Фонталіна Вероніка (Опорний заклад “Кролевецький ліцей № 3”), Горкун Ілона (Опорний заклад “Кролевецький ліцей № 3”), Савіна Вероніка (Кролевецька гімназія № 2 імені М. О. Лукаша), Крук Олександр (Обтівська гімназія), Борисенко Антон (Мутинська гімназія), Нікітін Максим (Тулиголівська гімназія), Сердюк Дар’я (Кролевецька гімназія № 5).
«Гран Прі» здобула Коршок Анастасія (Опорний заклад “Кролевецький ліцей № 3”).
Номінація «Літературний переклад поетичних творів світової літератури на українську мову»:
І місце – Товстика Вікторія (Кролевецька гімназія № 2 імені М. О. Лукаша).
ІІ місце – Сушко Анастасія (Кролевецька гімназія № 2 імені М. О. Лукаша), Шило Марія (Мутинська гімназія).
ІІІ місце – Скиба Анастасія (Мутинська гімназія), Мандрика Валерія (Кролевецька гімназія № 5).
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
