У Кролевці вітали жінок з 8 Березня

Святкування 19:03, 7.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Міжнародного жіночого дня в Кролевецькій дитячій школі мистецтв відбулися урочистості. Про це повідомили у Кролевецькій районній раді.

Жінок Кролевеччини привітали представники районної та міської влади, депутати всіх рівнів. Квіти, Поядки та слова щирих поздоровлень лунали на адресу кращої половини людства.

Після офіційної частини для всіх присутніх жінок відбувся святковий концерт за участю місцевих та районних талантів.

Фото: Кролевецька районна рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору