У Кролевці вручили почесну відзнаку ректору Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця

Персоналії | 18:10, 17.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій районній державній адміністрації, 14 вересня, в Кролевецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 відбулась знакова подія з нагоди присвоєння звання «Почесний громадянин м. Кролевець» ректору Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, доктору економічних наук, члену-кореспонденту Національної академії педагогічних наук України, академіку десяти академій світу, заслуженому діячу науки і техніки України Володимиру Степановичу Пономаренку.

На зустріч до іменитого кролевчанина завітали представники влади та громадськість, а також 12 його однокласників, які разом з вченим закінчили п’яту школу. Привітав колегу і ректор Глухівського національного педагогічного університету ім.О.Довженка, доктор історичних наук, професор Олександр Курок.

Справжній фурор справила вчителька французької мови Ніна Касинець, яка не тільки вітала винуватця торжества французькою, а й виконала пісню мовою, котрою досконало не тільки володіє, на якій викладає і пише підручники Володимир Степанович.

Були й подарунки: від міської ради вручила знак “Почесний громадянин міста Кролевець” начальник управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму міськради Наталія Діброва, а також розкішний іменний кролевецький рушник; голова РДА Олег Кучерявий подарував вишукану вишиванку, наголосивши, що такої в світі більше не знайти, а екс-директор ЗОШ № 5 Елеонора Соколова презентувала пейзаж «Кролевецькі краєвиди», визнаного в світі художника Георгія Сергєєва

Порадували своїми чудовими виступами юні віртуози Кролевецької дитячої школи мистецтв та завуч закладу, заслужений працівник культури України Лариса Овчар.

На згадку про цю душевно – незабутню зустріч пан ректор і академік, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України ( 2018) подарував рідній школі сучасний комп’ютер та бібліотеку для школи, музею й міської бібліотеки, ніжно – трепетно сказавши як завжди сумує за своєю отчою батьківською землею, і як вона дає йому натхнення і: «Мені так часто сниться Кролевець…»

Фото з сайту Кролевецької районної державної адміністрації

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: