Виговська

У Кролевці визначили старшокласника 2019 року + Фото

Суспільство | 15:38, 6.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 5 грудня, у Кролевецькому Будинку дітей та юнацтва відбувся яскравий конкурс-шоу “Старшокласник-2019”, де обирали найталановитішого, творчого, артистичного та ерудованого старшокласника Кролевця. В останнє такий конкурс пройшов у Кролевці, у 2008 році і наразі знову повернувся до своїх вдячних глядачів.

Організаторами конкурсу є Будинок дітей та юнацтва Кролевецької міської ради за підтримки депутата обласної ради Володимира Гороха, який очолив журі. Також, підтримку у проведенні заходу надали директор Комбінату хлібопродуктів Геннадій Гордієнко, приватні підприємці С. Велесь, Л. Марченко, О. Мороз, спортивний клубу “Fit Life KRS” та кафе “Gold”.

Шестеро старшокласників із загальноосвітніх навчальних закладів Кролевця взяли участь у конкурсі. Понад три годин журі намагалося визначити, хто ж гідний отримати почесний титул.

Свої здібності конкурсанти демонстрували під час чотирьох міні-конкурсів: “Знайомство”, “Візитка”, “Світ моїх захоплень”, “Моя майбутня професія”. Кожен учасник намагався виконати усі умови конкурсу, особливо строго журі слідкувало за таймінгом, адже це передбачалося відповідним Положенням. Всі учасники продемонстрували свої таланти, прагнення і кожен з них вже визначився у своїй майбутній професії. Зі сцени будинку дітей та юнацтва вітали глядачів майбутні актор, режисер, диригент, пілот літака, танцюрист та стоматолог.

Рішення журі було справедливим і чесним, адже оцінки виставлялися за ходом конкурсу, і кожен отримав те, на що заслуговував. Так, титули розподілились наступним чином:
“Віце – містер” – Давід Меджлумян, СШ № 1
“Містер мужність” – Артем Касьяненко, ліцей №3
“Містер талант” – Олег Шибаєв, ЗОШ №5
“Містер артистизм” – Роман Скребнєв, СШ № 1
“Містер стиль” – Владислав Неровня, ЗОШ № 2.

Переможцем конкурсу та володарем почесного титулу “Старшокласник 2019” став Олександр Мирошниченко з НВК №6, який набрав найбільшу кількість балів та показав себе, як талановитий, впевнений у собі, харизматичний, цілісний та перпективний юнак.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: