У Кролевці закривають районне лабораторне відділення СОЛЦ МОЗ (колишню СЕС)

Влада | 18:27, 30.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як стало відомо, з 1 листопада, у зв’язку зі складним фінансовим становищем, наказом ДУ “Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України”, вирішено закрити Кролевецьке районне лабораторне відділення Глухівського міськрайонного відділу (колишня санепідемстанція). Зокрема, у відповідному наказі вказано про скорочення всіх ставок працівників. Про це сьогодні, 30 жовтня, на сесії Кролевецької міської ради, повідомив голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий.

За його словами, вчора відбулася зустріч з працівниками установи і керівництвом району було прийняте рішення  звернутися до Міністерства охорони здоров’я, Уряду та депутатів, що представляють Кролевеччину у Верховній Раді, щоб залишити дану структури на території Кролевецького району, адже без послуг лабораторного відділення ускладнюються питання функціонування відповідних галузей, зокрема освітньої, яка безпосередньо співпрацює з установою.

Депутатський корпус Кролевецької міської ради пристав на пропозицію голови РДА і проголосував за направлення спільного листа до відповідних органів влади та депутатів, щоб зберегти лабораторний центр у Кролевці.

Фото ілюстративне

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: