У Кролевці запрацювала сучасна мобільна станція очищення води ReH2O
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомив міський голова Віктор Лехман. Це об’єкт, який вже сьогодні підсилює стійкість нашої громади та гарантує людям доступ до безкоштовної, якісної питної води.
«Ми живемо в умовах постійних викликів: близькість до кордону, загрози для енергетичної інфраструктури, зношеність мереж. Саме тому такі проєкти є важливими. Станція дозволяє забезпечити базові потреби у питній воді вразливих верств населення та громади в цілому. Це приклад того, як завдяки співпраці ми досягаємо реальних результатів. Щиро дякуємо нашим гостям та партнерам», – написав очільник Кролевеччини.
Станція працюватиме щоденно з 08:00 до 20:00 год.
Видача води — 5–6 літрів на одну людину. Вестиметься відеоспостереження.
Цей проєкт реалізовано завдяки міжнародній солідарності. Ініціативу фонду Rebuild Our Ukraine профінансували Американська організація BlueCheck Ukraine, Canada-Ukraine Foundation,The Ukrainian Canadian Congress, Організація з Королівства Нідерланди LifeLine Ukraine.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
