Виговська

У Кролевці запускали літаки + Фото

Спорт | 13:36, 22.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Для авіаторів Кролевецької Станції Юних Техніків спортивний сезон завершується традиційними змаганнями з авіамодельного спорту у класах вільно літаючих моделей на Кубок Кролевецької СЮТехніків, – про це повідомили у закладі позашкілля.

Цього року, вже 21-ші змагання відбулися з 14 по 17 серпня, у яких взяли участь спортсмени з Києва, Харкова, Яготина, Конотопу, Кролевця.

Змагання проходили у напруженій боротьбі, але учасники допомагали один одному і на стартах, і у пошуках моделей, оскільки у такому виді технічної творчості, як авіамоделізм без взаємодопомоги дуже нелегко.

За результатами змагань Кубок Кролевецької СЮТ виборола команда БДЮТ м. Яготин ( керівник – Миколаєнко А.О.) 2-ге місце у команди ЦДЮТ м.Конотоп (керівник-Соловей О.В.), 3-тє -команда СЮТ .м Київ (Дніпровський р-н) (керівник –Наконечний В.Г.)

Призерами у класах моделей стали : Шевченко Олександр, Меркулов Роман, Марков Данило, Хрушков Володимир Хрушков Ілля, Поліщук Дмитро – м.Яготин; Соловей Олександр, Шкереда Андрій – м.Конотоп; Наконечний Олексій – м.Київ; Приходько Олексій, Павлов Гліб – м. Кролевець.

“У проведенні змагань допомогли, як органи влади, організації так і підприємці міста, які неодноразово підтримують авіамоделізм на Кролевеччині та Кролевецьку команду зокрема, – написали в СЮТех, – Наша подяка : Голові Кролевецької міської ради -Бобровицькому О.М., начальнику Управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради Дібровій Н.В., зав. сектором молоді та спорту Кролевецької РДА Безверхому М. В., начальнику Кролевецького ТСО України Калишенку О.І. голові правління ТОВ «Ранок» Мироненку М. М., ФОП – Бику В.М, Лехману В. Г., Срібранцю М. Б., Отроху І.О.., Фалю О.М., Нечиту М.О.,Сенкевич Г.О.,Морозу О.М. Кощеєву Є. А., Рокитянському О.Т.”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: