У Кролевці засяяла головна ялинка громади

Суспільство 19:45, 6.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 6 грудня,  у День Святого Миколая та День Збройних Сил України у Кролевецькій громаді запалили вогники на головній ялинці міста. Площа наповнилася дитячим сміхом — цього року тут зібралося чимало дітлахів на розважальну програму «Тепло сердець. Міць Захисників».

«На площі Миру засвітилася головна ялинка нашої громади! Друзі, зараз час непростий, але ми дуже хочемо, щоб наші діти мали трішки радості, тепла і новорічної казки.

Саме тому в центрі громади знову засяяла наша святкова ялинка — місце, де кожен може відчути атмосферу світла й надії. Дітям сьогодні як ніколи потрібні щирі емоції та віра в диво.

Нехай ця ялинка дарує всім нам хороший настрій і нагадує, що разом ми сильні», – зазначив міський голова Віктор Лехман.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору