Виговська

У Кролевці затверджено перелік інфраструктурних проектів на фінансування з держбюджету

 Поділитися

Поділитися в

30 серпня, депутатський корпус міської ради, затвердив перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Попередньо його було погоджену у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України і зроблений висновок про відповідність.

Дані проекти мають бути втілені до кінця 2018 року. Серед об’єктів інфраструктури в Кролевці подано проекти на наступні: капітальний ремонт дорожнього покриття ділянки дороги по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів – 1 млн. 491,335 тис. грн; капітальний ремонт тротуару по пр. Миру – 299,37 тис. грн; капітальний ремонт тротуару по вул. Героїв України – 299,97 тис. грн.; на придбання трактора МТЗ з навантажувачем, причепом та відвалом для МКП “Ремдільниця” – 715,825 тис. грн (держбюджет) при співфінансуванні з міського бюджету в 66,4 тис. грн.

Обговорення даного питання тривало навколо придбання навантажувача і підготовки до зимового очищення снігу. Зокрема, депутати Дмитро Ковальов, Віктор Лехман, Валерій Чечель наполягали, що очистка від снігу має бути попередньо спланована, заключені договори з приватними підприємцями, у яких є необхідна техніка, задля оперативного вирішення питання. З депутатами погодилися міський голова Олександр Бобровицький та начальник відділу економрозвитку та інвестицій міськради В’ячеслав Жовтя, запевнивши, що полегшить дану справу і придбання даного навантажувача.

Також, міським головою було наголошено, що в приватному секторі потрібно, до того, як випаде сніг, прибрати з доріг вкопані різноманітні обмежувачі руху, зокрема труби, які самовільно встановлюють мешканці, а також обпиляти великі гілки дерев, які заважатимуть руху снігоочисної техніки. У даному питанні потрібно співпрацювати з головами вуличних комітетів, – йшлося на засіданні.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: