У Кролевці зібралися на першу сесію новообрані депутати міської ради

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 18 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання. Його відкрила голова територіальної виборчої комісії Людмила Меняйло, яка оголосила офіційні результати місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня. Вона вручила посвідчення новообраним депутатам Кролевецької міської ради та голові Кролевецької міської ради Віктору Лехману.

Так, за даними ТВК, до Кролевецької міської ради було обрано 26 депутатів від п’яти політичних сил: ПП “Наш Край” (3381 голос виборців, що склало 32,68%), ПП “Опозиційна Платформа – За Життя” (1662 голоси виборців, 16,06%), ВО “Батьківщина” (1491 голос виборців, 14,41%), ПП “Слуга народу” (1469 голосів виборців, 14,2%) та ПП “Європейська солідарність” (1121 голосів виборців, 10,83%).  Явка виборців склала 39,2 % від загальної кількості зареєстрованих виборців на Кролевеччині.

У депутатському корпусі Кролевецької міської ради 30,8 % складають жінки, їх восьмеро. Наймолодший депутат міськради – Євгеній Олександрович Попок, 1997 року народження, а найстарший – Олександр Тимофійович Ракитянський, 1955 року народження.

За міського голову Віктора Григоровича Лехмана свої голоси віддали 4137 виборців, що склало 38,1 %. Новообраний керівник громади одразу ж склав присягу перед загалом і тим самим підтвердив набуття своїх повноважень на посаді.

З обранням на посаду голови Кролевецької міської ради Віктора Лехмана привітали екс-очільник міськради Олександр Бобровицький, голова Кролевецької РДА Наталія Срібранець, голова Кролевецької районної ради Віктор Бик та інші. Новий міський голова подякував своїм виборцям та колегам за підтримку, висловив слова щирої вдячності депутатському корпусу попереднього скликання та всім працівникам міськради, територіальної виборчої комісії. Він зауважив, що попереду багато роботи і одним із основних завдань є створення ефективної структури управління громадою, вирішення проблемних питань у житлово-комунальному господарстві міста та сіл, ремонт соціальної сфери, будівництво доріг тощо. Віктор Лехман закликав усіх об’єднатися, забути про політичні чвари і працювати на користь громади.

“Я не буду створювати навколо себе більшості, створювати коаліції. Давайте працювати єдиним депутатським корпусом!”, – підкреслив міський голова

Після офіційної частини, депутатський корпус одразу ж приступив до роботи, і на першому пленарному засіданні були прийняті важливі рішення щодо управління сільськими радами, які будуть реорганізовані в старостати, обрані заступники голови, секретар міської ради та вирішені інші організаційні моменти. Перша сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання не була закрита, адже депутати зберуться найближчим часом ще на друге пленарне засідання, щоб вирішити нагальні питання життєзабезпечення громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: