На виставці у Києві презентували унікальну розробку працівників Дубовицького заводу сільгосптехніки + Фото, Відео

 Поділитися

Поділитися в

На виставці «АгроВесна 2019» в Києві, яка проходила з 19 по 21 лютого, було представлено навісний фронтальний навантажувач Дубок. Це перша українська розробка такого типу для швидкої зміни обладнання. Цього року погрузчику виповнилося 4 роки – 19 лютого 2015 року з цеху Дубовицького заводу сільгосптехніки виїхав фронтальний навантажувач Дубок-12 – для установки на трактори Кий – МТЗ.

Навантажувач розроблений силами фахівців підприємства, які надихалися європейським досвідом. Перш за все це швидкозмінність. За зразок було взято польські Тур-15 і Тур-16. Завод перший в Україні почав робити для таких навантажувачів єврорамку. Тому його приклад наслідували й інші наші підприємства.

До цього все навісне обладнання на такі навантажувачі кріпилося по-старому – за допомогою молотка, вибивання пальців і т. Д. Тепер зміна навішування відбувається за секунди, за допомогою однієї рукоятки. З МТЗ на заводі вичавили максимум – висота підйому 4 м при вантажопідйомності 1200 кг.

Дубовицькому заводу сільгосптехніки в 2019 році виповнюється 10 років. Воно було створено на базі колгоспної майстерні, спочатку займалося ремонтом, потім металообробкою. І в 2013 році завод почав робити техніку за своїми власними кресленнями. Першими були снігоприбиральна на базі МТЗ, потім відвали для Т-150, захоплення і ось тепер – навантажувач.

Підприємство невелике, працює 21 чоловік. У 2018 році завод увійшов до державної програми компенсації, тобто вся продукція – принаймні навантажувачі входять в неї (держава компенсує до 40% вартості, якщо у фермера менше 500 га – це на першу покупку в році, а друга буде зі знижкою 25%).

У минулому році завод запустив новий продукт – це пила для обрізки дерев. Це на противагу імпортним аналогам, які стоять 18 тис. євро, а наш – 9 тис. євро. Використовують імпортні комплектуючі, але багато що робиться на місці. У підприємства повністю замкнутий цикл. Це верстат плазмового різання власного виробництва, лістогиби, вальці, гільйотина, трубогиби, токарні та фрезерні верстати з ЧПУ, термопіч, шліфувальне обладнання. Поліпшується технологія фарбування – використовують імпортну фарбу. У перспективі буде сучасна фарбувальна камера, хоча це і дороге задоволення.


Джерело: autocentre.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: