У Києві зібралися земляки з Кролевеччини

Святкування | 14:18, 1.11.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 31 жовтня, у Будинку Художників, у столиці нашої держави, відбулася знакова зустріч. З нагоди 20-річчя діяльності громадської організації «Кролевецьке земляцтво» зібралися відомі вихідці з Кролевеччини, які вже два десятиліття є найпотужнішої організацією земляків у місті Києві.

Започатковане кролевецьке земляцтво було у жовтні 1998 року. За цей час було багато чого створено і винайдено, чим і прославилася кролевецька земля через своїх дітей. Відтоді наші земляки кожного року зустрічаються на Кролевеччині, особливо в дні фестивалю “Кролевецькі рушники”, проведенню якого сприяють.

Для гостей творчої зустрічі були підготовлені виставкові стенди з різноманітними доробками кролевецьких майстрів, на чільному місці наша гордість – кролевецькі рушники. Також виступали творчі колективи та окремі виконавці Кролевеччини та зірки естради.

“Щиро вдячні організаторам заходу за чудову виставку, цікаву концертну програму,  гарний настрій та позитивні емоції, отримані від святкової зустрічі близьких і рідних людей. Віримо, що  справа кролевецького земляцького руху буде жити в майбутніх поколіннях, беручи краще, примножуючи своє”, – прокоментували проведення даного дійства у Кролевецькій районній раді.

Фото з сайту Кролевецької райради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: