У Мутині сільський голова Надія Тепленко подала у відставку

 Поділитися

Поділитися в

30 березня, у селі Мутин відбулася сімнадцята сесія Мутинської сільської ради, на якій звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку територій представила голова громади Надія Тепленко.

У звіті зазначалося, що у 2017 році виконано бюджет в сумі 1475,058 тис. грн.. Основними джерелами наповнення бюджету є орендна плата за землю з юридичних осіб – 67,4%, єдиний податок з сільгоспвиробників – 15,15 %, орендна плата за землю з фізичних осіб –  6,8%.

“Крім бюджетних коштів, вирішувати проблеми забезпечення життєдіяльності та розвитку нашої громади, допомагали керівники філії «Присеймівська» ТОВ СП «НІБУЛОН», ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод», СТОВ «Ранок», депутат обласної ради, почесний громадянин села Володимир Горох, СВК «Ярославна» та місцеві підприємці”, – наголосила виступаюча.

Також, звітуючи за медичну галузь сільської ради вона зазначила, що у минулому році громада села звернулась до народного депутата Андрія Деркача з проханням посприяти у виділенні коштів із держбюджету на ремонт покрівлі амбулаторії. За його сприяння була отримана необхідна сума і зроблено новий дах. Крім того у поточному році буде оновлено вхід до будівлі, зроблено ремонт внутрішніх приміщень, заміна частини дверей  та вікон.

Після того як були викладені основні аспекти життєдіяльності мешканців Мутинської сільської ради, Надія Тепленко подала заяву про дострокове припинення повноважень у зв’язку з хворобою, яку підтримали депутати.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: