У минулому році 175 “атошників” отримали дрова або компенсацію

Соціальний захист | 16:16, 12.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в управлінні соціального захисту населення Кролевецької РДА, у минулому році 175 учасників АТО отримали дрова чи компенсацію за тверде паливо. У Кролевецькому районі на ці цілі було використано 430,4 тисячі гривень.

Дана соціальна допомога надається за кошти обласного бюджету в рамках Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017- 2021 роки.

У відповідному Порядку зазначається, що забезпечення твердим паливом або виплата компенсації на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

Також, забезпечення твердим паливом здійснюється 1 раз на рік в обсягах 5 куб.м. твердолистяних або 6 куб.м. шпилькових та м’яколистяних порід, або 1,2 т торфобрикетів на домогосподарство. Виплата компенсації готівкою у сумі 2500 грн. здійснюється за місцем реєстрації 1 раз на рік на домогосподарство.

Відповідні документи, що прописані в Порядку, потрібно подавати до управління соціального захисту населення Кролевецької РДА за адресою: м. Кролевець, вул. Європейська, 3. У селах району: звертатися до уповноваженої особи в сільській раді.

На сьогодні ще не подано жодної заяви на тверде паливо чи компенсацію за нього.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: