У небі над Сумщиною збили 19 шахедів

Війна 09:46, 4.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 4 листопада росіяни вчергове здійснили масований авіаційний наліт на Сумщину.

У результаті протиповітряних боїв наші зенітники збили 19 ворожих БпЛА типу “Шахед”.

Всього з початку року наші Захисники неба знищили 462 російських безпілотника, які були спрямовані на житлові будинки, школи, лікарні, об’єкти енергетики.

«Робота з посилення протиповітряного захисту дає свій результат. Биймо ворога разом та наближаємо Перемогу! Слава Україні!», – наголосили у Сумській ОВА

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору