У небі над Сумщиною збили 19 шахедів
Війна 09:46, 4.11.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 4 листопада росіяни вчергове здійснили масований авіаційний наліт на Сумщину.
У результаті протиповітряних боїв наші зенітники збили 19 ворожих БпЛА типу “Шахед”.
Всього з початку року наші Захисники неба знищили 462 російських безпілотника, які були спрямовані на житлові будинки, школи, лікарні, об’єкти енергетики.
«Робота з посилення протиповітряного захисту дає свій результат. Биймо ворога разом та наближаємо Перемогу! Слава Україні!», – наголосили у Сумській ОВА
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
