У освітніх закладах Кролевеччини пролунав останній дзвоник

Суспільство 11:45, 30.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 29 травня, в навчальних закладах Кролевецької громади пролунав останній шкільний дзвоник.

«Цей рік був непростим для всіх нас — тривоги, сирени, хвилювання за дітей. Але попри все ми вистояли, навчались, підтримували одне одного і йшли вперед разом.  Щиро дякую нашим вчителям за терпіння, силу й турботу про дітей. Батькам — за підтримку, любов і віру. Учням — за старання, витримку та щирі дитячі посмішки навіть у важкі дні. Для школярів попереду — літні канікули, відпочинок і нові враження. А для випускників — особливий і хвилюючий крок у доросле життя. Нехай у вас все вдається, поруч будуть добрі люди, а попереду чекає щасливе майбутнє. Бажаю всім миру, здоров’я і тихого неба. Разом тримаємось. Разом вистоїмо», – написав міський голова Віктор Лехман.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору