У передноворічний період ДП “Кролевецький агролісгосп” посилює охорону хвойних насаджень

 Поділитися

Поділитися в

Наближається Новий рік! ДП «Кролевецький агролісгосп» запроваджує додаткові заходи з охорони хвойних дерев на час новорічних свят. Організовано 3 мобільні бригади лісової охорони з патрулювання лісових масивів та молодняків хвойних насаджень в передноворічний період.

“За незаконну порубку і пошкодження дерев або чагарників, перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників, знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, на порушників чекає адміністративна відповідальність. Штрафні санкції за незаконне вирубування новорічних дерев складаються із суми заподіяної шкоди лісу та адміністративного штрафу.  Розмір шкоди залежить від місця скоєння незаконної рубки новорічної ялинки та діаметра дерева у корі біля шийки кореня”, – наголошують на підприємстві.

Лісівники нагадують, що реалізація новорічних ялинок повинна проводитись лише при наявності  пластикових бирок зі штрих-кодом. Єдиним документом на право перевезення новорічних ялинок є товарно-транспортна накладна встановленого взірця з відповідними відмітками відвантажувача,  видана лісогосподарським підприємством.

ДП «Кролевецький агролісгосп» звертається до громадян із проханням: у разі виявлення фактів незаконних порубок хвойних дерев або їх реалізації  повідомляти за номером: (05453) 5-21-44.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: