Виговська

У поминальні дні на кладовищах чергуватиме поліція

Безпека громадян | 20:22, 23.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Поліція Сумщини буде забезпечувати охорону публічного порядку на поминальні дні, – про це інформують у відділі комунікації поліції.

Правоохоронці радять громадянам і далі дотримуватися карантинтинних обмежень та не виходити на поминальні дні до місць поховань своїх померлих родичів. До того ж, Міністерством охорони здоров’я України було прийнято постанову № 11 від 21.04.2020 року «Щодо протидії поширення короновірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні».

“Відповідно до постанови, рекомендовано місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, з метою протидії поширенню короно вірусної хвороби в місцях перебування масового скупчення людей, закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри”, – зауважили в поліції.

Також, наголошується на тому, що сьогодні ж на позачерговому засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайним ситуаціям прийнято рішення про заборону громадянам в поминальні дні відвідувати кладовища та місця окремих поховань. Виняток стосується лише випадків здійснення поховань померлих. Комісією було доручено головам РДА, ОТГ та мерам міст області прийняти відповідні рішення на місцях.

“Поліція регіону буде виконувати поставлені перед нею завдання щодо попередження порушень карантинних заходів, а тому просить громадян дотримуватися встановлених обмежень. Якщо ви хочете навести порядок на могилках чи відвідати місця поховань родичів, щоб пом’янути їх, це можна розтягнути в часі, наприклад протягом всього наступного тижня, і навіть аж до Троїці. Не прив’язуючись строго до визначених поминальних днів”, – радять правоохоронці.

Поліція ж на поминальні дні буде нести службу в посиленому режимі. На охорону публічного порядку планується залучити близько 450-ти поліцейських, які будуть чергувати поблизу кладовищ та на них по всій території Сумщини 26, 27 та 28 квітня.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: