У поїзді «Київ-Шостка» пасажир розбив вікно вагона, а потім осколками намагався порізати собі вени + Відео
Події 21:25, 28.03.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 27 березня, в поїзді «Київ-Шостка» п’яний пасажир влаштував дебош, апогеєм якого стала спроба суїциду. Про це повідомляє ГолосUA з посиланням на «Київ оперативний».
«Неадекватного і дуже п’яного пасажира висадили з поїзда. В знак протесту він вирішив розбити вікно вагона, а потім осколками намагався порізати собі вени », – йдеться у підписі до відео з місця НП. На кадрах можна побачити самого дебошира. На ньому пальто і сорочка розстебнуті, а руки – в крові, інформує ГолосUA.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
