У продажу може з’явитися небезпечна для споживання курятина, експортована з Польщі

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецький відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області інформує, що до Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення системи (RASFF) від 15 жовтня 2021 року № 2021.5575  стосовно виявлення Salmonella enteritidis у курячому м´ясі, що експортувалися з Польщі (виробник: Cedrob S. A., Ciechanow; місце зберігання: AMP Logistika, Plonsk, Poland). Дану продукцію надіслано до України у кількості 1600 кг (отримувач: ПМП «ВІНТЕР», вул. Лідавська, 1, м. Луцьк, 43000).

Повідомляємо, що відповідно до статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

Звертайте увагу при закупівлі даного виду товару, в разі виявлення його в обігу звертайтеся до Кролевецького відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Конотопського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за телефоном: 5-21-00.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: