У районного відділу освіти новий керівник

 Поділитися

Поділитися в

Від учора, 25 січня, приступив до виконання обов’язків начальника відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації знаний у районі педагог, отаман Кролевецького козацтва та активний громадський діяч, ініціатор впровадження в районі військово-патріотичного виховання молоді на базі гри “Джура” Станіслав Жолобко.

Сьогодні, у зв’язку з децентралізацією та створенням Кролевецької ОТГ, до сфери управління освітою районного відділу відносяться 19 сільських рад, на території яких діє 20 навчальних закладів, у тому числі ЗОШ, НВК та дитячі садочки.

“Ми працюватимемо з керівниками освітніх закладів як партнери, адже навчальні заклади отримали більше автономії і директорів шкіл обирають вже на відкритому конкурсі, тож різких кроків не буде і “рубати з плеча” не збираємося” – розповів новопризначений начальник відділу освіти.

Він додав, що є реальне розуміння, що кількість дітей у селах на порядок менше ніжу місті і у зв’язку з введенням в дію нового Закону України “Про освіту” вже з вересня цього року будуть реальні зміни, до яких йде підготовка.

“Будуть зміни, однозначно, зокрема у формуванні опорних шкіл. Я сам із села і розумію, що допоки живе школа в селі – живе і село. З 2018 року йде профілізація освіти, а до профільної школи значні вимоги і нам потрібно буде дотримуватися критеріїв державної політики у галузі освіти. Ми живемо в третьому тисячолітті, тож найголовніше – дати ті компетенції підростаючому поколінню, які допоможуть їм у майбутньому житті. Також, в пріоритеті військово-патріотичне виховання, але нам потрібно зростити не лише  воїнів і захисників, а й добрих ґазд, які будуватимуть успішну країну”, – зауважив Станіслав Жолобко.

Для довідки: Станіслав Іванович Жолобко – народився 14 листопада 1959 року, у селі Красилівка Бахмацького району Чернігівської області.

У 1976 році закінчив Курінську ЗОШ і вступив до Глухівського інституту, який закінчив з відзнакою у 1980 році. Потім, за розподіленням, був призначений вчителем загально-технічних дисциплін Степанецького комбінату трудового навчання, у Канівському районі, на Черкащині.

Відразу ж після призначення на роботу, був призваний до лав Збройних Сил. Закінчив службу у званні лейтенанта.

З 1982 до 2015 року працював в Дубовицькій ЗОШ. Був вчителем з предмету Захист Вітчизни та інших дисциплін, а з 2002 року – заступник директора з навчально-виховної роботи.

У 2015 році пішов на пенсію за вислугою років. З 25 січня 2018 року призначений начальником відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: