У Реутинцях не виплачують компенсацію воїнам АТО?

Суспільство | 18:09, 18.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

На початку засідання чергової сесії районної ради, яка відбулася 17 листопада, свій запит озвучив депутат Іван Коропець. Він стосувався виплати учасникам бойових дій із села Реутинці соціальної допомоги на тверде паливо.

«10 листопада до мене звернулися матері «атовців», учасників бойових дій з тим, що їхнім синам категорично відмовлено в отриманні у 2017 році соціальної допомоги – 2500 гривень», – наголошував депутат та закликав забезпечити виплату даної допомоги усім учасникам бойових дій.

У свою чергу начальник управління соціального захисту населення Кролевецької РДА Тетяна Харитонова поінформувала: «На сьогодні 146 учасників АТО, від яких поступили заяви, отримали соціальну допомогу у повному обсязі. Виплачено 357 тисяч гривень на компенсацію або дрова, за вибором учасників АТО. Заяв від уповноваженої особи Реутинської сільської ради щодо цих осіб не надходило. У результаті перерозподілу коштів департаментом соціального захисту були зменшені асигнування нашого управління, відповідно факту поданих заяв. На сьогодні, за нашим клопотанням, фінансування буде збільшено і соціальна допомога буде виплачена тим, хто подав заяви пізніше».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: