У Реутинцях вчаться управляти сучасними комбайнами + ВІДЕО

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 14 березня, в навчальних аудиторіях Реутинського аграрного ліцею проводилися заняття з працівниками ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод»  щодо навчального курсу «Експлуатація комбайна CLAAS». Про це повідомили на сайті професійно-технічного навчального закладу.

Також,  на лекції були присутні учні навчального закладу, що отримують професію тракториста категорії «В1» та викладачі спецпредметів  даної професії.

“Для якісної підготовки кваліфікованого робітника необхідно успішно реалізувати навчально – виробничу концепцію яка охоплює всі аспекти підготовки молоді до самостійної роботи в умовах виробництва. Однією з перспективних та, водночас, стратегічно важливою технологією організації навчального процесу є дуальна система навчання, сенс якої полягає у паралельному навчанні учнів у ліцеї та на підприємстві.

ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» надає учням можливість відпрацювання навиків роботи на сільськогосподарській техніці (МТЗ-82; МТЗ-10-25; КЕSS MX 335; CLASS LEKSION 870; JONDEERE); обробітку грунту новітньою технікою та вирощування сільськогосподарською продукцією за новітньою технологіями. Майстри виробничого навчання, викладачі професійної підготовки, інструктори з водіння та учні ліцею проходять стажування та виробничу практику на підприємстві; проводиться робота з професійної орієнтації молоді”, – йдеться на сайті навчального закладу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: