У розвиток економіки Кролевецького району інвестовано понад 36 мільйонів гривень

Економіка | 14:16, 2.08.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це йшлося на засіданні колегії Кролевецької районної державної адміністрації.

Як сказала головний спеціаліст відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Тетяна Оболонська, за січень-березень 2018 року підприємствами та організаціями всіх форм власності освоєно 36,9 мільйона гривень капітальних інвестицій, що на 73 % більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Кошти направлено на заходи з енергозаощадження, технічне переозброєння і реконструкцію підприємств, придбання техніки, що є підґрунтям економічного зростання регіону.

Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) за січень-травень склав 52,1 мільйона гривень і зріс на 69,3% у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Суттєвий внесок у загальні результати промислової діяльності внесли товариство з обмеженою відповідальністю „АрмаПром”, частка якого в загальному обсязі реалізованої промислової продукції району складає 52%, філія Публічного акціонерного товариства „Державна продовольчо-зернова корпорація України „Кролевецький комбінат хлібопродуктів” – 19%, Кролевецьке районне комунальне підприємство „Акватермо” -10%. Частка експорту в обсязі реалізованої продукції становить 37%.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: