У СБУ констатують поширення практики антиукраїнської пропаганди в інтернет-мережі

Безпека громадян | 14:42, 11.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно, на Сумщині, працівники Служби Безпеки України виявили факти деструктивного інформаційно-психологічного впливу на мешканців України через соціальні мережі. Також, аналогічні випадки були виявлені оперативниками СБУ раніше в Одеському та Луганському регіонах.

 «Аналіз отриманих даних вказує, що залучення російськими спецслужбами саме громадян України до проведення спеціальних інформаційних акцій дозволяє надати ефект дійсності завдяки використанню облікових записів у соціальних мережах реальних осіб, а також адаптації антиукраїнських матеріалів для конкретного регіону безпосередньо його мешканцем. Виявлені заходи деструктивного інформаційного впливу у більшості випадків проводяться у поєднанні з фейковими публікаціями у підконтрольних РФ засобах масової інформації або заявами так званих лідерів громадської думки з «перекручуванням» справжніх фактів», – про це йдеться в інформації від СБУ.

Що дана практика поширена в країні підтверджує й останній випадок, коли на Дніпропетровщині співробітники СБУ припинили діяльність інтернет-агітатора, який поширював інформацію із закликами до порушення територіальної цілісності України та зміни державного кордону.

У відомстві наголошують, що така протиправна діяльність може призвести до значного тюремного сроку. А за виявленими фактами розпочаті кримінальні провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: