У селі Любитове провели високошвидкісний інтернет

Суспільство | 14:01, 3.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

У рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості»  вже відбувається підключення закладів соціальної інфраструктури (закладів освіти, бібліотек, медичних закладів, тощо) до широкосмугового інтернету з використанням волоконно-оптичних технологій

Вчора підключили та протестували інтернет у селі Любитове. Відтепер доступ до інтернету є у сільському клубі та фельдшерсько-акушерському пункті. Також наразі стало можливим підключитися до інтернет-провайдера і домогосподарствам, що в населеному пункті.

Загалом проведено тендерні торги на отримання послуги з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету до сіл Білогриве, Буйвалове, Гречкине, Добротове, Зазірки, Камінь, Литвиновичи, Локня, Любитове, Майорівка, Погорілівка, Ярове та Ярославець.

Тож найближчим часом сподіваємося подолати цифровий розрив та створити рівні можливості доступу до інтернет мережі на теренах Кролевецької громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: