Виговська

У Шостці налагоджене сучасне виробництво якісних заморожених м’ясних напівфабрикатів: смачно, як вдома!

Споживач | 17:42, 28.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Останнім часом в торгових точках все частіше покупці стали питати, купувати і рекомендувати один одному по-домашньому смачні напівфабрикати – пельмені, голубці і котлети – на упаковці яких зазначений виробник ФОП«Левченко» (торгова марка «Білий Лев»).

Цікаво, що виробляють ці продукти у нашому регіоні – в Шостці.

Як з’ясували журналісти «Новин Кролевця» виробництво м’ясних напівфабрикатів – сімейний бізнес шосткинців – подружжя Левченко. Досвід роботи в харчовій галузі вони почали з виготовлення та продажу хот-догів, які припали до смаку містянам та гостям Шостки. Багато хтоспеціально за цими смачними хот-догами приходив на головну площу міста, де їх продавали.

Півтора роки тому сімейний бізнес доповнило ще й виробництво заморожених м’ясних напівфабрикатів. По вулиці Сім’ї Кривоносів у Шостці відкритий виробничий цех, де встановлено нове сучасне обладнання.

Напівфабрикати готують вручну і з любов’ю, тому вони по-домашньому смачні. За словами виробників, секрет рецептури – в натуральності інгредієнтів. В голубці, пельмені, котлети кладуть натуральний м’ясний фарш, тому продукція ТМ «Білий Лев» трохи дорожче неякісної продукції деяких недобросовісних виробників.

Ці смачні шосткинські напівфабрикати можна придбати не лише в Шостці. Вони є в продажу Новгорода-Сіверського і селищі Вороніж.

У Кролевці продукцію ТМ «Білий Лев» (ПП Левченко) шосткинського виробництва можна купити, наприклад, в магазинах «Самобранка», «Ступенька», «Народний проспект», «Сузір’я», «Андріївський», «Вікторія», «Віста» та інших.

Купуй м’ясні напівфабрикати ТМ «Левченко» – підтримуй виробників Сумщини!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: