У Шостці пройшов фестиваль льодових скульптур + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 лютого, у Шостці проходить традиційний міський конкурс снігових фігур. Його проводять вже протягом 10 років.

У конкурсі снігових скульптур беруть участь команди установ, організацій, підприємств, навчальних закладів міста. Вони представили на суд журі 16 робіт.

Команда дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Патріот» підійшла креативно і зліпила ляльку Лолу (LOL Surprise,). Для дорослих — це порожній звук, а у дітей Лола дуже популярна. Лялька з’явилася в продажу в 2016 році і здобула популярність по всьому світу.

У Шостці її виліпили зі снігу, на що знадобилося більше 4 годин. «З огляду на погоду, довелося нелегко, але ми впоралися», — каже тренер «Патріота» Олександр Куниця.

Кілька команд були в тренді — вони виліпили символ цього року. Явним претендентом на перемогу є відділ культури. Команда, куди входили працівники краєзнавчого музею, ЦКіД, школи мистецтв, Арт-центру, зліпила типажного дикого кабана, що стоїть біля пенька, біля якого розсипані жолуді.

Неподалік розташувалася сніжна фігура симпатичної свинки, поруч — знаки у вигляді долара. Напевно, автори розраховують, що 2019 рік — рік Жовтого земляного Кабана (Свині) — видасться для Шостки грошовим.

Підсумки міського конкурсу снігових фігур будуть оголошені на святі Масляної на початку березня.

Джерело: Шостка.INFO

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: