У сільських школах, у перший клас “Нової української школи” піде близько 80 дітей

Освіта | 13:19, 14.06.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомили на нараді в РДА щодо підготовки закладів освіти до упровадження Концепції «Нової української школи». Про це повідомляє сайт Кролевецької районної ради.

Як зазначив на початку зустрічі голова райради Микола Авраменко – зміни, які відбуваються в освіті, не повинні застати педагогів зненацька, до їх упровадження необхідно готуватися завчасно, щоб діти, які підуть у перший клас, відчули свято 1 вересня в «Новій українській школі».

Перші кроки для цього вже зроблені. Зокрема, на базі Кролевецького району проведено регіональний навчально-методичний семінар «Упровадження Нового стандарту початкової загальної освіти», по завершенню якого, кожен із учасників (40 чоловік) отримав сертифікат. Також проводилися курси підвищення кваліфікації, відповідні вебінари, он-лайн спілкування з фахівцями та науковцями в галузі початкової освіти, вивчалисть кращі досвіди експериментальних шкіл по впровадженню нових стандартів, тощо.

Директори шкіл, вчителі майбутніх першокласників спільно з відповідальними працівниками відділу освіту райдержадміністрації, сільськими головами та керівництвом району проаналізували та обговорили всі аспекти підготовки та створення освітнього середовища за Концепцією «Нова українська школа». Спільно були намічені конкретні заходи та шляхи їх реалізації. Систематизовано потребу в матеріально-технічному оснащенні та обговорені фінансові аспекти вирішення питань, які будуть винесені на чергову сесію Кролевецької районної ради, що відбудеться 22 червня 2018 року.

«Наша головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті, щоб зробити випускника конкурентоздатним у ХХІ-му столітті – випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя»,– підкреслив голова Кролевецької районної державної адміністрації Олег Кучерявий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: