У Спаському ліквідовують наслідки негоди

Суспільство 15:44, 6.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією старости Спаського старостинського округу Сергія Завгороднього у селі Спаське в результаті сильних поривів вітру, зламало дерево, яке пошкодило лінію електропередач. Без електриктрики залишився обслуговуючий кооператив «Спаське», а жителі села без води.

Спільними зусиллями  працівників КП «Ремдільниця» і служби Кролевецький РЕМ АТ «Сумиобленерго» ліквідовано наслідки негоди: відновлено електропостачання та проїзд автомобільного транспорту дорогою.

«Щиро вдячні працівникам вищезазначених організацій за ліквідацію наслідків буревію та відновлення електро- і водопостачання мешканцям громади», – наголосили у Кролевецькій міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору