У Спаському ліквідовують наслідки негоди
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією старости Спаського старостинського округу Сергія Завгороднього у селі Спаське в результаті сильних поривів вітру, зламало дерево, яке пошкодило лінію електропередач. Без електриктрики залишився обслуговуючий кооператив «Спаське», а жителі села без води.
Спільними зусиллями працівників КП «Ремдільниця» і служби Кролевецький РЕМ АТ «Сумиобленерго» ліквідовано наслідки негоди: відновлено електропостачання та проїзд автомобільного транспорту дорогою.
«Щиро вдячні працівникам вищезазначених організацій за ліквідацію наслідків буревію та відновлення електро- і водопостачання мешканцям громади», – наголосили у Кролевецькій міській раді.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
