Виговська

У Сумах померла 79-річна жінка з високою температурою, яку не захотіли приймати в лікарнях обласного центру

Трагедія | 20:37, 21.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Поліція Сум розпочала кримінальне провадження за неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками

У приймальному відділенні Сумської обласної клінічної лікарні померла 79-річна жінка, яку доставили швидкою ввечері, 20 квітня.

Жінка мала високу температуру та хворіла на цукровий діабет. До лікарні була доставлена «швидкою» з високим рівенем цукру в крові та жаром.

 «Попри всі намагання бригади медиків «швидкої» надати допомогу хворій, її стан не покращився, а спроби передати немічну жінку на лікування до кількох лікарняних закладів обласного центру виявилися безуспішними – людину з високою температурою медичні установи приймати не хотіли. Після дзвінка фельдшера бригади «швидкої» до поліції, жінку взяли до приймального відділення СОКЛ, де вона й померла», – зазначили у відділі комунікації поліції Сумщини

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 140 «Неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником» Кримінального кодексу України. Невиконання чи неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого карається позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Слідство з’ясовує всі обставини того, що сталося.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: